28/11/17

Każde dziecko większość swojej aktywności spędza na zabawie. Dlatego też specjalnie na potrzeby naszych najmłodszych Studentów stworzyliśmy autorski program nauczania, który przede wszystkim pomaga w szybszym przyswajaniu materiału języka obcego, a także motywuje dzieci do nauki, przy tym sprawia im dużo radości i przyjemności. Dzięki temu dzieci chętnie przychodzą do nas na zajęcia i chcą się uczyć!
Planując zajęcia z dzieckiem w wieku przedszkolnym i szkolnym uwzględniamy wszystkie jego potrzeby i stosujemy taki dobór metod i technik nauczania oraz form pracy, aby zaspokoić jego potrzeby, a w szczególności zapewnić dziecku sukces w poznawaniu nowej dziedziny wiedzy – języka obcego. Każde zajęcia charakteryzują się atrakcyjnością, różnorodnością i wielokrotnością powtórzeń. Wkładamy wielkie starania, aby zajęcia odwoływały się do tego, co dziecku bliskie – zaspokajały naturalną ciekawość i potrzebę bezpieczeństwa, a także możliwość bycia zauważonym.

AUTORSKI PROGRAM NAUCZANIA