KURSY DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Studenci pracują na ciekawych podręcznikach, dostosowanych tematycznie do ich poziomu i zainteresowań. W naszej szkole FALTER zajęcia rozwijają wszystkie umiejętności językowe, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności komunikacyjnych. Urozmaiceniem zajęć  są materiały dodatkowe: audio/video, materiały autentyczne np. artykuły prasowe, lektury, dialogi imitujące sytuację z życia codziennego lub krótkie filmy edukacyjne, dostosowane do poziomu słuchaczy. Przeplatamy zabawy ruchowe ze statycznymi, dzięki czemu możemy przedłużyć czas koncentracji naszych Studentów. Na bieżąco weryfikowane są ich postępy, poprzez prace domowe oraz testy  z gramatyki i słownictwa. W celu zachęcenia młodzieży do czynnego udziału w zajęciach uzupełnieniem są różne gry językowe w tym fiszki.

• Zajęcia odbywają się w nowych, odpowiednio urządzonych salach.
  • Grupy tworzone są nie tylko na podstawie wieku, ale przede wszystkim umiejętności językowych.
  • Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 60 minut.