OFERTA DLA PRZEDSZKOLI

Jesteśmy nową szkołą językową w Tomaszowie Mazowieckim, ale posiadamy bogate doświadczenie w nauczaniu języków obcych nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Na tym etapie nauki koncentrujemy się na poznawaniu słownictwa, nabywaniu umiejętności rozumienia ze słuchu, a także mówienia w zakresie podstawowych zwrotów i wyrażeń. Stosujemy skuteczne oraz sprawdzone metody nauczania dostosowane do wieku
i możliwości dzieci.

Pragniemy nawiązać z Państwem współpracę. Nasza szkoła oferuje prowadzenie w Państwa placówkach nauki języków obcych tj. języka angielskiego lub niemieckiego. Dostosujemy godziny zajęć do planu pracy Państwa placówki.

KURSY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Dla dzieci od 3 do 6 lat

Zapraszamy na atrakcyjną naukę języków obcych z wykorzystaniem gier
i zabaw językowych!

Pracujemy na autorskich materiałach oraz grach językowych, które urozmaicają i wzbogacają zajęcia. Wykorzystujmy także ruch, odgrywanie ról, podatność na słuchanie historyjek w nauce języka obcego.

• Zajęcia odbywają się w nowych, odpowiednio urządzonych salach.
  • Grupy tworzone są nie tylko na podstawie wieku dzieci, ale przede wszystkim ich umiejętności językowych.
  • Zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat odbywają się raz w tygodniu
    i trwają 2x30 minut.