Uczęszczam na lekcje z języka niemieckiego do szkoły językowej Falter od kilku lat. Zajęcia zawsze przebiegają w miłej atmosferze. Szkoła ta świetnie przygotowuje zarówno do egzaminu ósmoklasisty jak i do matury.

Weronika Wieteska

Świetna szkoła, pani bardzo miła i profesjonalna, moja Julka chętnie chodzi na zajęcia i robi duże postępy  jestem mega zadowolona. Polecam bo warto!

Joanna Murawiec

Polecam, profesjonalni lektorzy, świetni nauczyciele!

Ag Nieszka

Bardzo miła i profesjonalna kadra nauczycielska Polecam!!!

Patryk Rudziński

Świetna atmosfera, profesjonalna kadra.Moja córka jest bardzo zadowolona z zajęć jęz.angielskiego oraz z wspaniałej pani lektor Mileny Grałek z którą ma zajęcia. Bardzo dobre podejscie do ucznia osoba z ogromną sympatią i cierpliwością, bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć. Moim zdaniem najlepsza szkoła językowa w Tomaszowie.

Tatiana Zdonek

Moja córka od kilku miesięcy uczęszcza do Waszej szkoły. Jest bardzo zadowolona z zajęć,na których panuje mila i przyjazna atmosfera.Dzięki wyrozumiałości i elastyczności pani lektor,program dopasowany jest do potrzeb studenta.Jestem usatysfakcjonowana z efektów w nauce,które osiągnęła córka.Zdecydowanie polecam wszystkim Waszą szkołę!!!

Ania Małagowska

Super szkoła! Zawsze panuje przyjemna atmosfera. Profesjonalne podejście do ucznia. Szczególnie polecam zajęcia z Panią Mileną. Wszystko jasno i prosto tłumaczy. Odkąd uczę się z Panią Mileną zrobiłam wielkie postępy.
Polecam serdecznie!

Klaudia Biernacka

Córka uczęszcza na lekcje z angielskiego i niemieckiego w tej szkole, jest zadowolona, oceny w szkole się poprawiły. Panie wszystko dobrze tłumaczą - w prosty, łatwy sposób przez co zachęca córkę do nauki i przychodzenia na lekcje. Ogromnym atutem są małe grupy i przyjemna, domowa atmosfera. Córka nie ma poczucia, że przychodzi do szkoły. Polecam Szkołę Językową FALTER

Marta Jabrzyk

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do ucznia, elastyczne godziny.
Mój niemiecki jest dużo lepszy po zajęciach z Panią Mileną ❤️ Polecam !

Marta Rożek

Świetne podejście do ucznia, dzieci uczęszczają chwalą swoich lektorów. Polecam.

Karolina Swarbuła

Polecam z całego ❤️ Indywidualne podejście, elastyczny czas pracy  online to ogromny plus. Profesjonalizm na każdym poziomie❗️❗️❗️ Zajęcia wymagają sporo pracy własnej co mobilizuje do nauki i z pewnością na kursie z Panią Milenką poczynicie ogromny progres w nauce języka

Elżbieta Szak

Polecam szkołę językową Falter! Moja córka i syn chętnie chodzą na zajęcia. Język angielski nie sprawia im w szkole żadnego problemu.

Basia Maciejewska

Super szkoła na najwyższym poziomie:) Dzieci uczęszczają na naukę języków od kilku lat, chwalą sobie lektorów, atmosferę i czerpią z nauki prawdziwą przyjemność, efekty pracy widać nie tylko w szkole.

Agnieszka Śmiechowicz

Mój syn chodzi na angielski od pierwszej klasy. Ładnie opanował materiał, zaliczył test końcowy na 98%. W szkole bardzo dobrze sobie radzi z angielskiego. Teraz idzie do trzeciej klasy, nadal będzie się uczył w Falter. Myślę że warto. Małe grupy, mój syn lubi  zajęcia. Polecam.

Agnieszka Cieśliczka

Polecam SJ Falter, podczas jednej lekcji można nauczyć się wiecej niż przez rok nauki w szkole. świetne podejście do ucznia

Agata Rosinska

Wspaniała szkoła i super atmosfera. Mój 3.5 letni synek uwielbia lekcje angielskiego z panią Milena.😊Polecam nauka po przez zabawę. 😊

Magda Białkowska

Polecam wszystkim. Zajęcia dostosowane do potrzeb i wymagań. Miła i przyjazna atmosfera. Czego chcieć więcej?! ���

Ewelina Goździk

Wybór tej szkoły był dobrym wyborem  Miła atmosfera na zajęciach i dobry kontakt z rodzicem to już połowa sukcesu. Sposób prowadzenia zajęć jest dostosowany do wieku dziecka. Pociecha chętni chodzi na zajęcia i co najważniejsze widać postępy językowe  Polecam tę szkołę w 100%.

Małgorzata Melon

Witam! Polecam szkołę językową Falter, ponieważ moja córka uczęszcza na zajęcia, panuje miła atmosfera, a nauczycielka przekazuje wiedzę rzetelnie, odpowiednio do wieku dziecka,uczy przez zabawę. Nauka prowadzona jest w pięknych salach, niewielkich grupach. Ponadto córka uczęszcza na bezpłatne warsztaty językowe, które organizowane są przez tę szkołę jako jedyne w mieście. Dzięki solidnej pracy lektorów i kreatywnym warsztatom moja córka polubiła naukę języków obcych. Jestem zadowolona z wyboru tej szkoły.

Kamila Mizerska

Usługi proponowane przez Waszą szkołę w pełni odpowiadają wszelkim moim oczekiwaniom. Pani Milena bardzo jasno i dokładnie tłumaczy zagadnienia, a do tego prowadzi zajęcia w bardzo ciepłej atmosferze. Zajęcia prowadzone są wręcz wzorcowo, rzadko zdarza się tak dobry lektor, który tak dobrze motywuje grupę. Poznajemy dużo nowych zwrotów, jest wiele ciekawych materiałów dodatkowych dobranych do tematu zajęć, które urozmaicają każde zajęcia. Pani Milena jest bardzo cierpliwa, zaangażowana w zajęcia i umie nas motywować krótkimi quizami, co bardzo pomaga w systematycznej nauce. Wychodzą poza schemat podręcznika proponując ciekawe materiały dodatkowe i multimedia.

Tomasz Wolf

Polecam szkołę jezykową FALTER. Syn (3,5 roku) z przyjemnością chodzi na lekcje angielskiego i niemieckiego. Panie z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Syn szybko zapamiętuje nowe słówka. Nauka poprzez zabawę i przyjazna atmosfera.

Monika Grałek